• banner
  • one
  • three

Добредојдовте врвот на нашата компанија

Уметност метални производи копродукции, Ltd е основана во 1999 година и е приватна компанија за производство со вкупна површина од 12.000 квадратни метри. Ние нудиме широк спектар на лим длабоко извлечени делови, штанцување делови, заварени склопови, полупроизводи и готови производи автоклав резервоарот, IBC контејнер, тоалет. Ние продолжуваме да бидеме водечки снабдувач во оваа област.

Прочитај повеќе
WhatsApp Online Chat !