за нас

Уметност метални производи копродукции, Ltd е основана во 1999 година и е приватна компанија за производство со вкупна површина од 12.000 квадратни метри. Ние нудиме широк спектар на лим длабоко извлечени делови, штанцување делови, заварени склопови, полупроизводи и готови производи автоклав резервоарот, IBC контејнер, тоалет. Ние продолжуваме да бидеме водечки снабдувач во оваа област.

Уметност метални производи копродукции, Ltd е опремен со целосен сет на хидраулични машини, сечење машини, механички преси, ВИГ, МИГ, на самото место заварување машини, ЦПУ струг и потребно тестирање на опрема за да ви се обезбедат повеќето задоволителни производи. Нашите специјални вештини, таленти, знаење и ентузијазам за лим формирање помош сите вас на патот преку соработка со нас.

Уметност метални производи копродукции, Ltd е лоцирана во областа Fenghua, Ningbo, околу 20kms од аеродромот Ningbo и 40kms од центарот на Ningbo. посета во секое време е добредојдена.


WhatsApp Online Chat !