Длабоко Извлечени Делови DDP34

 • ФОБ Цена: по договор
 • MOQ: 100pcs
 • Набавка Способност: 10000 парчиња месечно
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, D / P, D / A, Western Union
 • детали за производот

  Тагови производ

  Материјал: SUS304,316,201,409,430, часот, ЦРС, алуминиум, бакар, месинг, итн

  Можност: дебелина: 0.1mm-15mm, макс. LXW: 1200mmX1200mm, макс. дијаметар: 1200mm,

  height max.drawing: 510mm.

  Главниот метод на производот: длабоко цртање, печатењето, машинска обработка

  Заврши: позлата, обложување, механички полирање, electropolishing, песок детонација, итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !