Rreth nesh

Art Metal Products Co, Ltd, u themelua në vitin 1999 dhe është një kompani private e prodhimit me sipërfaqe totale prej 12.000 metra katrore. Ne ofrojmë gamë të gjerë të fletë metalike pjesëve të thella të hartuara, vulosje pjesë, kuvendet ngjitur, gjysëm-të gatshme dhe përfundoi tank autoclave produktit, enë IBC, tualet. Ne vazhdojmë të jemi një nga furnizuesit kryesorë në këtë fushë.

Art Metal Products Co, Ltd, është e pajisur me seri të plotë të makinave hidraulike, makina prerje, shtyn mekanike, TIG, MIG, makina saldim spot, torno CNC dhe pajisjet e nevojshme për testimin e të ju ofrojë produkte më të kënaqshme. aftësitë tona të veçanta, talentet, njohuri, dhe entuziazmi për fletë metalike formimin e të ju ndihmojë të gjithë rrugën me anë të bashkëpunimit me ne.

Art Metal Products Co, Ltd, është e vendosur në rrethin e Fenghua, Ningbo, rreth 20kms nga aeroporti Ningbo dhe 40kms nga qendër të qytetit Ningbo. Vizita jote në çdo kohë është i mirëpritur.


WhatsApp Online Chat !