FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është vizatim të thellë?

vizatim i thellë është një proces fletë metalike duke formuar në të cilin një bosh fletë metalike është tërhequr rrezore në një vdesin formuar nga veprimi mekanik të një grusht. Procesi është konsideruar si "të thellë" vizatim kur thellësia e pjesës tërhequr kalon diametrin e saj

Çfarë lloje të materialeve bëjnë punën ARTMETAL me?

Për vizatim të thellë, zgjedhje materiale janë shumë të gjerë dhe pothuajse të gjitha metalet komerciale përpunuara janë në dispozicion në fletë ose spirale formë për vizatim të thellë. Materiali kryesor që ne përdorim është çelik inox 200-400 seri. Materiale të tjera CRS, HRS, alumini, bronzi, bakri janë në dispozicion, too.

Cilat janë trashësi materiale ARTMETAL punë me?

0.1016 mm në 9.525 mm (004 "për 0,375")

Çfarë tolerances mund ARTMETAL arritur?

Me një kombinim të vdes dhe përpunimit sekondar ne mund të sigurojmë tolerances deri .00254 mm (.0001 ")

Cilat janë ARTMETAL operacione dytësore aftësitë?

prerje, shpimit, saldimit (TIG, MIG, pika), PEM, mbërtheckë, insertions bllokimi, riveting, montimit, elektro-lustrim, lustrim mekanik (vijë e flokëve, pasqyrë), veshja pluhur, prish rërë, passivation, plating

Si mund të shkoj citat?

Ju mund të dërgoni KPK tek ne me vizatimet ose mostrat apo edhe draftet me sasinë e parashikuar, ne do t'ju ofrojmë brenda 2 ditëve të punës.

Çfarë vizatimet mund ARTMETAL punën me?

JPG, PDF, DWG, DXF, HAPI, IGS, ETJ.

Çfarë është mënyra e pagesës së ARTMETAL-së?

për negociatë

Si mund të paguaj?

T / T, L / C, D / P, Western Union, etj Ne përdorim një e eksportit dhe importit agjent për të marrë pagesën dhe të anijeve dokumentet e janë të lëshuara në emër të agjentit tonë. Ne kemi qenë duke punuar me klientët tanë jashtë shtetit gjatë viteve (Aktiviteti ynë kryesor është prodhimi dhe trillim).

Si mund të Artmetal garantojë cilësinë?

Artmetal është i certifikuar me ISO9001, e pajisur me shtet-e-artit-makina dhe ka punëtorë të kualifikuar, ekip me eksperiencë inxhinierike të kujdeset për secilin hap të prodhimit. Në qoftë se ne kemi çështjen e cilësisë, ne do të korrigjojë ose të zëvendësojë mallrat ose të kthejë pagesat tuaja.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !